רקמה על חולצות

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

רוצים להוסיף לוגו או כיתוב רקום על חולצה?

רקמה על חולצות מתאימה לבית עסק וחברות המשתמשות במדי עבודה קבועים עבור העובדים שלהם. השימוש ברקמה מחזק את הכיתוב או הלוגו ומאפשר שמירה עליו לאורך שנים רבות, גם לאחר מאות ואלפי כביסות. אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ מציעים לכם את השירות המקצועי ביותר לייצור רקמה על גבי חולצות במפעל הוותיק והאיכותי שלנו הממוקם באזור ירושלים. המפעל שלנו מייצר בגדי עבודה ומבצע הדפסים ורקמות על חולצות וסטים של בגדי עבודה מכל סוג וצבע.

הזמנת פס ייצור של בגדי עבודה באיכות גבוהה

אם אתם מחפשים מפעל שיספק לכם פס ייצור של בגדי עבודה, אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ הכתובת הקבועה שלכם עם פס ייצור העובד כבר למעלה מ-40 שנה ברציפות ומהווה את ייצור הטקסטיל המתקדם ביותר בישראל כיום. בחיפוש אחר בגדי עבודה ירושלים היא המקום בשבילכם עם מפעל ענק המייצר בגדי עבודה למאות חברות ובתי עסק באזורים נרחבים בארץ. בגדי עבודה ירושלים של החברה שלנו זמינים עבורכם כאן דרך האתר במחירים משתלמים במיוחד כאשר צוות הייצור שלנו יספק לכם קו ייצור מתקדם לכל סדר גודל של הזמנה.

ייצור בגדי עבודה ברמת גימור גבוהה

על מנת שתוכלו לספק לעובדים שלכם גם בגדי עבודה ייצוגים לעבודות הקשורות לקבלת קהל ולמכירות פרונטליות, אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ מציעים לכם ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו ולהזמין בגדי עבודה ייצוגים המתאימים במיוחד לצרכים שלכם, הן מבחינת הצבע והן מבחינת הדגם והמידות.

ייצור של בגדי עבודה מחממים לחורף

אחת הבעיות עם ביגוד של עובדים היא תקופת החורף המאלצת את העובדים ללבוש מעילים אשר מסתירים את בגדי העבודה הממותגים שלהם. לצורך זה, אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ הקמנו פס ייצור ייחודי לבגדי עבודה לחורף עם המיתוג הנדרש לכם כחברה או כבית עסק שיספק חימום איכותי ומירבי לעובדים שלכם לאורך כל שעות העבודה. בגדי עבודה לחורף ניתן לייצר גם בהתאמה אישית במפעל שלנו על פי מידות ועל פי סדר גודל ההזמנה הנדרשת לכם.

רקמה על חולצות עם צוות מנצח

רוצים להזמין שירות רקמה על חולצות ממפעל מקצועי? מתלבטים אילו בגדי עבודה כדאי לכם להזמין? אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ זמינים עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר ונשמח לסייע לכם בבחירת דגם החולצה לביצוע הרקמה הרצויה לכם.