נעלי עבודה לעמידה ממושכת

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

בעלי מקצוע ונדרשים לעמוד שעות רבות על הרגליים? יש לנו פתרון מושלם עבורכם!

נעלי עבודה לעמידה ממושכת הם כל מה שאתם צריכים בכדי להתמודד עם תופעות הלוואי הנגרמות עקב עמידה ממושכת לאורך זמן. אנשי מקצוע בתחומים שונים כגון חשמלאים, טבחים, דיילים ואנשי מכירות פורנטליים יכולים למצוא את עצמם עומדים שעות רבות במהלך היום כחלק מהדרישות הבסיסיות לביצוע העבודה שלהם. עמידה ממושכת יכולה ליצור יבלות פנימיות בכף הרגל, כאבי גב וברכיים ולהשפיע על הבריאות שלכם בטווח הקצר והארוך. אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ מציעים לכם נעלי עבודה איכותיות במיוחד המספקות בטיחות מלאה לעבודה במגוון תחומים ומאפשרות בידוד מירבי ממים ומהולכת חשמל.

ייצור נעלי עבודה בהתאמה אישית

המפעל המקצועי שלנו הממוקם באיזור ירושלים, פועל כבר למעלה מ-40 שנה והוא מספק נעלי עבודה לגברים למשרדי ממשלה שונים, לאנשי משטרה, ללוחמי אש (כבאים) ולעובדים בתעשיות הבנייה. הצוות שלנו במפעל יכול לייצר עבורכם נעלי עבודה לגברים בהתאמה אישית לצרכים של העובדים שלכם עם כיתוב או לוגו על פי הזמנה. הייצור שלנו מתבצע כולו במפעל שלנו באיזור ירושלים ואתם יכולים למעשה להזמין עיצוב, צבע ודוגמא על פי הצרכים שלכם.

נעלי ביטחון מותאמות לסוג העבודה שלכם

בין סוגי הנעליים שאנחנו מייצרים במפעל שלנו, ניתן למצוא נעלי עבודה לחשמלאים המספקים ביטחון מלא גם בעבודה עם מתח גבוה. נעלי עבודה לחשמלאים צריכים לעמוד בתקנות מחמירות במיוחד ואנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ דואגים לספק לכם את הנעליים בסטנדרט גבוה ללא פשרות העומדות בכל התקנות הנדרשות לעבודה עם מתח גבוה. הנעליים שאנחנו מציעים הן נעלי ביטחון ברמה גבוהה המשמשים מאות חשמלאים עצמאיים ושכירים בכל רחבי הארץ.

הזמנת נעלי עבודה מקצועיות לעבודה

קיבלתם החלטה להזמין נעלי עבודה לטבחים, חשמלאים או לכל שירות מקצועי אחר? אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו והצוות שלנו במפעל יספק לכם נעלי עבודה לטבחים, חשמלאים ולתחומי מקצוע נוספים במחירים המשתלמים במיוחד ובכל סדר גודל של הזמנה הנדרשת לכם.

הזמנה טלפונית של נעלי עבודה לעמידה ממושכת

להזמנה של נעלי עבודה לעמידה ממושכת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון המופיע כאן בראש האתר ולקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת לכל כמות נעלי העבודה הנדרשת לכם. הניסיון שלנו, המתפרס על פני יותר מ-4 עשורים, יסייע לנו לייצר עבורכם את הנעליים הטובות ביותר לעבודה.