נעלי עבודה לגברים

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

על החשיבות של נעלי עבודה לגברים בכלל ולעובדים מקצועיים בפרט

לעובדים רבים שעובדים במגוון תפקידים יש זכאות עבור נעלי עבודה לגברים מכוח צו הרחבה, הסכמי עבודה או תקנות הבטיחות של הענף. בקרב עובדי מדינה, לרוב מדובר על תקצוב עבור נעלי עבודה לגברים, שהעובדים נדרשים לקנות בעצמם. עבור עובדי קבלן במקרים רבים נעלי עבודה לגברים יסופקו ישירות על ידי המעסיק.

נעליים לעבודה עם חשמל

נעלי עבודה לחשמלאים כוללות סוליות איכותיות עם שכבת הביניים בצפיפות נמוכה לשם נוחות ובלימת זעזועים מיטבית. במקרים רבים נעלי עבודה לחשמלאים יכללו בתחתים חריצים כל מנת מאפשר ניקוי עצמי קל, גמישות גדולה ואחיזה טובה במשטחים מסוגים שונים. העובי של הסוליה משתנה לאורך הנעל על מנת לאפשר איזון בחלוקת המשקל.

עבודה בטיחותית במטבח ובבתי חולים

נעלי עבודה לטבחים צריכות להיות עם עמידות גבוהה להחלקה על מנת שיתאימו לעבודה בטיחותית במטבח. נעלי עבודה לטבחים צריכות להיות ארגונומיות לשימוש מבחינת התאמתן לעבודה ארוכה ומאומצת הסוליות צריכות לאפשר ספיגת אנרגיה ועמידות גבוהה בפני שמנים וכימיקלים. ספיגת אנרגיה חשובה גם עבור נעלי עבודה לאחיות. חשוב לבדוק את שכבת הגומי החיצונית לוודא שהיא מאפשרת אחיזה טובה במשטחים ועמידות גבוהה להחלקה.

בטיחות ותקנים עבור נעליים ובגדים

עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. לעובדים בתעשיית המתכת, צו ההרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה מתאימים לאופי עבודתו, כולל גרביים ונעליים המיועדים לעבודה בלבד. במצבים מסוימים, המעסיק נדרש לספק לעובדים גם כפפות ובגדי מגן.

נעלי עבודה לגברים מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים נעלי עבודה לגברים או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי נעלי עבודה מומלצות לסביבת עבודה מאתגרת, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות נעלי עבודה לאחיות. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן של נעלי עבודה מומלצות עבור עובדים מקצועיים ממגוון תחומים כולל כוחות הביטחון וההצלה.