נעלי עבודה כחול לבן

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

איפה ניתן למצוא נעלי עבודה כחול לבן באיכות טובה

נעלי עבודה כחול לבן יכולות להפחית את הפציעות בקרב עובדים בתעשיות שונות. לעובדים רבים שעובדים במגוון תפקידים יש זכאות עבור בגדי עבודה ונעליים מכוח צו הרחבה, הסכמי עבודה או תקנות הבטיחות של הענף. כמדובר על עובדי מדינה לרוב מדובר על תקצוב עבור בגדי עבודה ונעליים, שהעובדים נדרשים לקנות בעצמם. עבור עובדי קבלן במקרים רבים בגדי עבודה ונעליים יסופקו את נעלי עבודה כחול לבן ובגדי העבודה שלהם מהמעסיק.

הגנה ובטיחות

נעלי עבודה איכותיות מעניקות לפועל או לעובד הגנה מיטבית לשם עבודה בטיחותית בסביבה תעשייתית. נעלי עבודה איכותיות נדרשות בעיקר לעובדים עם שעות עבודה ארוכות שפעילותם השוטפת, מתבצעת בתנאים מסוכנים. בנוסף, נעלי עבודה כחול לבן איכותיות יכולות לשפר את רמת הפרודוקטיביות ושביעות הרצון של העובדים. בישראל קיים תקן מוגדר עבור נעלי עבודה כחול לבן’ בהתאם לתקנות הבטיחות של כל ענף. כיום ניתן למצוא גם נעלי עבודה אלגנטיות ברמת בטיחות תקנית’ דבר שמאפשר לעובדים ייצוגיים להיות באזורי עבודה מסוכנים יחסית, תוך שמירה על כללי הבטיחות.

מגזרים שונים

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה רלוונטי לעובדים רבים. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ייצוגים ניתן למנות, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה. הזכאות עבור בגדי עבודה נחשבת כזכות נלווית. זכויות מלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, אם עובד שזכאי לקבל בגדי עבודה, לא קיבל אותם מהמעסיק, הוא לא יכול לקבל את שווים בכסף. לעובדים בתעשיית המתכת, צו ההרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה מתאימים לאופי עבודתו, כולל נעלי עבודה גבוהות וגרביים המיועדים לעבודה בלבד. רבים בוחרים לשם כך בנעלי עבודה מדגם בלנסטון.

נעלי עבודה כחול לבן מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים נעלי עבודה אלגנטיות או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי יצור גרבי עבודה, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות יצור גרבי עבודה. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחובים כולל כוחות הביטחון וההצלה.