מדי עבודה

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

מחפשים מפעל מקצועי לייצור של מדי עבודה? הגעתם למקום הנכון!

מדים לעבודה כוללים בין היתר סט בגדים, נעליים, חלוקים, גרביים וסטים וכל ביגוד הנדרש לעובדים שלכם. אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ מתמחים בתהליכי ייצור של בגדי עבודה כבר למעלה מ-40 שנה ברציפות עם צוות מקצועי לעיצוב, תפירה והדפסה על מגוון רחב של סוגי בגדים. המפעל המקצועי שלנו ממוקם באזור ירושלים והוא מספק שירות למאות חברות, מוסדות, עמותות ובתי עסק באיזורים נרחבים ברחבי הארץ.

בניית פס ייצור של מכנסיים איכותיים לעבודה

אם יש לכם עובדים קבועים הנדרשים ללבוש מדים או מכנסיים המותאמים לעבודה, אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ יכולים לייצר עבור העובדים שלכם מכנסי עבודה באיכות מעולה על פי צרכי העבודה שלהם. מכיוון שייצור הבגדים מתבצע אצלנו במפעל, אנחנו יכולים לעצב את בגדי העבודה בהתאמה מדוייקת לצרכים שלכם וללא פשרות בכל הנוגע לאיכות הבד והגימור של התפירה. מכנסי עבודה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח הם כל מה שאתם צריכים בשביל העובדים שלכם.

ייצור בגדי עבודה לעובדים בתחום הרפואה

אחת מהתמחויות של המפעל שלנו הוא ייצור של בגדי עבודה לרופאים ואחיות. המפעל שלנו מייצר חלוקים רפואיים וחולצות לעובדי בתי החולים וקופות החולים באיזורים רבים בארץ. ייצור חלוקים רפואיים מתבצע בתהליך מקצועי המותאם במיוחד לצרכי הצוות הרפואי שלכם וניתן להדפיס או לרקום על החלוקים את שם המוסד הרפואי ואף את שם הרופא המטפל. בנוסף לכך, המפעל שלנו יכול לספק לכם חולצות לאחיות באיכות מעולה אשר ישמשו אותן לשנים רבות. חולצות לאחיות יכולות להיות מותאמות לגזרה נשית או גברית בהתאם לעובדים ולעובדות שלכם.

המחירים המשתלמים ביותר לייצור בגדי עבודה

רוצים לקבל הצעת מחיר לבניית פס ייצור איכותי למדי עבודה? מעוניינים שצוות המפעל שלנו יחזור אליכם? אנחנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עכשיו דרך האתר ולשלוח אלינו את כל הפרטים הרלוונטיים להזמנה שלכם. מנהלי פסי הייצור שלנו יצרו איתכם קשר ויתאימו לכם את בגדי העבודה על פי הדרישות שלכם ועל פי הצרכים של העובדים שלכם בעבודה היום יומית.

הזמנת מדי עבודה באיכות מעולה

להזמנה של מדי עבודה דרך הצוות המקצועי שלנו בחברת סריגי ירושלים בע”מ, התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע באתר או מלאו את טופס רישום הפרטים הנמצא באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעה משתלמת לייצור כל בגדי העבודה של העובדים שלכם.