ייצור כלי מיטה

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

מה חשוב לדעת על ייצור כלי מיטה ובגדי עבודה בישראל

ייצור כלי מיטה ובגדי עבודה בארץ הולך ומתמעט בשנים האחרונות עם המיקור חוץ של חלקים גדולים מתעשיית הטקסטיל למקומות ייצור זולים יותר. מספר מפעלי ייצור כלי מיטה ובגדים בארץ ירד אך ישנם מספר שחקנים שנשארו במשחק וממשיכים להוביל את הייצור תוצרת כחול לבן בגאון.

בגדי עבודה לעובדים מקצועיים

לעובדים רבים שעובדים במגוון תפקידים יש זכאות עבור בגדי עבודה והנעלה מכוח צו הרחבה, הסכמי עבודה או תקנות הבטיחות של הענף. עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. אסור לגלגל את העלויות לבגדי העבודה על העובדים והבגדים נחשבים לבלויים לאחר שימוש בהם במשך שנה ולאחר מכן לא ניתן לנכות אותם משכר העובד בסיום תפקידו. לעובדים בתעשיית המתכת, צו ההרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה מתאימים לאופי עבודתו, כולל גרביים ונעליים המיועדים לעבודה בלבד. במצבים מסוימים, המעסיק נדרש לספק לעובדים גם כפפות ובגדי מגן.

זכויות בחוק

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה, מתוצרת מקומית או מחו”ל, רלוונטי לעובדים רבים. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ניתן למנות את, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה.  הזכאות עבור בגדי עבודה נחשבת כזכות נלווית. זכויות מלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, גם אם עובד שזכאי לקבל בגדי עבודה לא קיבל אותם מהמעסיק, הוא לא יכול לקבל את שווים בכסף. חברת סריגי ירושלים מחזיקה מפעל ייצור כלי מיטה ובגדי עבודה כאן בישראל.

ייצור בגדים בארץ מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים ייצור כלי מיטה או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי ייצור שמיכות בארץ , כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות ייצור שמיכות בגדי עובדה. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחובים כולל כוחות הביטחון וההצלה.