ייצור גלימות סיום תואר

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

על ייצור גלימות סיום תואר

ייצור גלימות סיום תואר נעשה על מנת לספק את הגלימות הייחודיות לאירועי קבלת התואר. טקס קבלת התואר הוא אירוע מרגש עבור רבים שהשקיעו בלימודיהם במשך שנים. במהלך ייצור גלימות סיום תואר משתמשים בסוגי בדים שנוטים שלא להתקמט על מנת שהבוגרים ייראו במיטבם במהלך הטקס. עבור ייצור גלימות סיום תואר, הצבעים הנפוצים בשימוש הם, כחול רויאל, שחור וכחול נייבי. ניתן לראות גם במידה פחותה, צהוב, אדום, ירוק כהה ובורדו. במקרים רבים כאשר מזמינים ממפעל ייצור גלימות סיום, כמות גדולה של גלימות, ניתן להטביע על הגלימות את הלוגו של המוסד ולהוסיף על חלקם סרטי מצטיינים ועיטורים מיוחדים.

ווסטים צהובים

במהלך ייצור ווסט זוהר יש צורך להתאים את הווסטים השונים לסביבת העבודה שבהן ייעשה בהם השימוש. במהלך ייצור ווסט זוהר משתמשים בחומרי גלם איכותיים ועמידים. יש הבדל בתקנים הנדרשים עבור ווסט צהוב לרכב לבין עובדים בתחומים בטיחותיים, כגון עבודות בכביש, אתרי בנייה, עבודה במפעלי ייצור וכדומה.

בגדי עבודה למגוון מגזרים

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה רלוונטי לעובדים רבים. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ייצוגים ניתן למנות את, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה. הזכאות עבור בגדי עבודה נחשבת כזכות נלווית. זכויות מלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, אם עובד שזכאי לקבל בגדי עבודה ייצוגים, לא קיבל אותם מהמעסיק, הוא לא יכול לקבל את שווים בכסף.

אפודים קרביים

עבור ייצור אפודה צבאית יש צורך להתאים את האפודה לשימושים הצבאיים הנדרשים. יחידות שונות משתמשים באמצעי לחימה שונים והלוחמים נדרשים לשאת באפודות הקרב מגוון משתנה של ציוד צבאי. גם ייצור אפודה צבאית צריך לעמוד בתקנים של משרד הביטחון על מנת שהם ייחשבו לתקניים ומותרים לשימוש בצבא.

ייצור גלימות סיום תואר באמצעות חברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים מפעל ייצור גלימות סיום תואר, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחומים כולל עבור, כוחות הביטחון וההצלה.