ייצור בגדי עבודה

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

מה חשוב לדעת לגבי ייצור בגדי עבודה בארץ

ייצור בגדי עבודה בארץ הולך ומתמעט בשנים האחרונות עם המיקור חוץ של חלקים גדולים מתעשיית הטקסטיל למקומות ייצור זולים יותר. מספר ייצור בגדי עבודה ירד אך ישנם מספר שחקנים שנשארו במשחק וממשיכים להוביל את הייצור תוצרת כחול לבן בגאון.

בגדי בטיחות

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה, מתוצרת ייצור בגדי בטיחות, מקומית או מחו”ל, רלוונטי לעובדים רבים. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ניתן למנות, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה.  הזכאות עבור בגדי עבודה נחשבת כזכות נלווית. זכויות מלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, גם אם עובד שזכאי לקבל תוצרת ייצור בגדי בטיחות ולא קיבל אותם מהמעסיק, הוא לא יכול לקבל את שווים בכסף. חברת סריגי ירושלים מחזיקה מפעל ייצור בגדי עבודה כאן בישראל.

עובדי עירייה ומועצה

בעלי תפקידים מסוימים במקצועות שונים בשירות המדינה והמועצות המקומיות זכאים לקבל בגדי עבודה לעובדי המועצה. בחלק מהמקרים, קצובת ביגוד לעובדי רשויות מקומיות, נעשית באמצעות תשלום שנתי שנוסף למשכורת חודש יולי. התשלום עבור ביגוד לעובדי מועצה הוא לרכישת הבגדים במקום הספקת ביגוד לעובדי רשויות מקומיות בפועל על ידי המעסיק. סכומי הקצובה מפורסמים באתר החשב הכללי.

מדים לכוחות הביטחון

עבור ייצור ביגוד לכוחות הביטחון משתמשים בחומרי גלם איכותיים ועמידים שישמרו על בטיחותם ונוחותם של החיילים והשוטרים, לצד שמירה על רמת ייצוגיות גבוהה. במקרים רבים עבור, ייצור ביגוד לכוחות הביטחון משתמשים בשילוב של פוליאסטר וכותנה. הכותנה האוורירית נוחה לעבודה מאומצת בתנאי השטח הקשים והפוליאסטר מחזיק מעמד, גם לאחר שימוש אינטנסיבי וכביסות רבות. עבור כוחות הביטחון צריך לתת מענה לתנאים של קור וגשם במהלך ייצור בגדי עבודה לחורף.

ייצור בגדים בארץ מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים ייצור בגדי עבודה או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי ייצור בגדי עבודה לחורף, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות ייצור בגדי עבודה. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחובים כולל כוחות הביטחון וההצלה.