ייצור בגדים בארץ

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

כל מה שרצית לדעת על ייצור בגדים בארץ

ייצור בגדים בארץ הולך ומתמעט בשנים האחרונות עם המיקור חוץ של חלקים גדולים מתעשיית הטקסטיל למקומות ייצור זולים יותר. מספר מפעלי ייצור בגדים בארץ ירד, אך ישנם מספר שחקנים שנשארו במשחק וממשיכים להוביל את הייצור תוצרת כחול לבן בגאון.

זכויות ביגוד בחוק

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה תוצרת של ייצור בגדים המוני, רלוונטי לעובדים רבים במשק. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ניתן למנות את, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה. הזכאות עבור בגדי עבודה נחשבת כזכות נלווית. זכויות מלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, גם אם עובד שזכאי לקבל בגדי עבודה לא קיבל אותם מהמעסיק הוא לא יכול לקבל את שווים בכסף. את בגדי העבודה לכל העובדים המקצועיים נעשה באמצעות ייצור ויבוא בגדי עובדים, על ידי חברות מקומיות. חברת סריגי ירושלים מחזיקה מפעל ייצור בגדים המוני כאן בישראל לכל סוגי בגדי העבודה.

בטיחות ותקנים נעליים ובגדים

עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. אסור לגלגל את העלויות לבגדי העבודה על העובדים והבגדים נחשבים לבלויים לאחר שימוש בהם במשך שנה ולאחר מכן לא ניתן לנכות אותם משכר העובד בסיום תפקידו. לעובדים בתעשיית המתכת, צו ההרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה מתאימים לאופי עבודתו, כולל גרביים ונעליים המיועדים לעבודה בלבד. במצבים מסוימים, המעסיק נדרש לספק לעובדים גם כפפות ובגדי מגן.

ייצור בגדים בארץ מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים ייצור ויבוא בגדי עובדים או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי ייצור בגדים בארץ , כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות בגדי עבודה לאחיות. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחומים כולל כוחות הביטחון וההצלה.