חלוקים רפואיים

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

על חלוקים רפואיים תוצרת כחול לבן

חלוקים רפואיים נועדו על מנת לשמש בגדי עבודה יעילים וייצוגיים. ייצור חלוקים רפואיים בארץ הולך ומתמעט בשנים האחרונות עם המיקור חוץ של חלקים גדולים מתעשיית הטקסטיל למקומות ייצור זולים יותר. מספר מפעלי הייצור של חלוקים רפואיים ירד אך ישנם מספר שחקנים שנשארו במשחק וממשיכים להוביל את הייצור של חלוקים רפואיים תוצרת כחול לבן בגאון.

ניקיון, אסתטיקה ומקצועיות

הצבע הלבן של חלוק של רופא אמור לבטא ניקיון, אסתטיקה ומקצועיות. בנוסף חלוק של רופא נועד לבדל את הרופאים משאר אנשי הצוות והמטופלים במרפאות ובתי החולים. קיימים חלוקים עם שרוול קצר או ארוך או קצר. בנוסף ניתן למצוא חלוק עם כיס פנימי. במקרים רבים עבור, חולצות לאחיות אידיאליות הן שילוב של פוליאסטר וכותנה. הכותנה האוורירית נוחה לעבודה מאומצת בתנאי העבודה הקשים והפוליאסטר מחזיק מעמד, גם לאחר שימוש אינטנסיבי וכביסות רבות. ביגוד לצוותים רפואיים עם לוגו מייצגים את הארגון או העסק ועליהם להיות נוחים לשימוש ואיכותיים. ביגוד לעובדים עם לוגו צריכים להיות מחומרי גלם איכותיים ועמידים שישמרו על נוחות העובדים, לצד שמירה על רמת ייצוגיות גבוהה.

עובדים סוציאליים נגישים במיוחד

כשמדובר על ביגוד לעובדים סוציאליים ניתן לייצר ביגוד לעובדים עם לוגו, כולל, חולצות ממותגות, מעילים, כובעים והכול במגוון צבעים וסוגים. ביגוד לעובדים סוציאליים עם לוגו יוצרים חזות אחידה בקרב העובדים ומסייעים להם להתגבש כצוות ולמחלקות להיות יותר מכובדת ומקצועיות. מחקרים גם הראו שמטופלים וצרכנים מעדיפים להתנהל מול אנשי צוות הלבושים במדים שמאפשריים להם לזהות מי הוא הגורם שאותו הם מחפשים. הדפסה על ביגוד לעובדים יכולה להיות הפתרון של מגוון עסקים וארגונים לצרכים אלו. ביגוד לעובדי ניקיון מסופקים, או באמצעות שוברים שהעובד מקבל על מנת שיקנה בעצמו או ישירות מהמעסיק. בנוסף במשכורת של העובד נכלל רכיב שכר המכונה ביגוד לעובדי ניקיון.

חלוקים רפואיים מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים חולצות לאחיות או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי חלוק אחות, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות חלוקים רפואיים. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן של נעלי עבודה מומלצות עבור עובדים מקצועיים ממגוון תחומים כולל כוחות הביטחון וההצלה.