הדפסה על בגדי עבודה

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

לגבי הדפסה על בגדי עבודה ובגדים ממותגים

במקרים רבים הדפסה על בגדי עבודה נדרשת עבור ביגוד לעובדים. בגדי עבודה עם לוגו מייצגים את הארגון או העסק בצורה הטובה ביותר ועליהם להיות נוחים לשימוש ואיכותיים. הדפסה על בגדי עבודה, צריכה להיות על בגדים מחומרי גלם איכותיים ועמידים, שישמרו על נוחות העובדים, לצד שמירה על רמת ייצוגיות גבוהה. עובדים רבים מוצאים שהשילוב הטוב והנוח ביותר, הוא של פוליאסטר וכותנה. הכותנה האוורירית נוחה לעבודה מאומצת והפוליאסטר מחזיק מעמד, גם לאחר שימוש אינטנסיבי וכביסות רבות.

עובדים סוציאליים

כשמדובר על ביגוד לעובדים סוציאליים ניתן לבצע הדפסה על חולצות בגדי עבודה והכול במגוון צבעים וסוגים. הדפסה על חולצות בגדי עבודה לעובדים סוציאליים עם לוגו וכיתוב, יוצרים חזות אחידה בקרב העובדים ומסייעים להם להתגבש כצוות ולמחלקות להראות מכובדת ומקצועיות. מחקרים גם הראו שמטופלים וצרכנים מעדיפים להתנהל מול אנשי צוות הלבושים במדים שמאפשריים להם לזהות מי הוא הגורם שאותו הם מחפשים. הדפסת חולצות לעבודה יכולה להיות הפתרון של מגוון עסקים וארגונים לצרכים אלו.

עובדי מועצות ועיריות

בעלי תפקידים מסוימים במקצועות שונים בשירות המדינה והמועצות המקומיות זכאים לקבל ביגוד לעובדי מועצה. בחלק מהמקרים, קצובת ביגוד לעובדי רשויות מקומיות, נעשית באמצעות תשלום שנתי שנוסף למשכורת חודש יולי. התשלום עבור ביגוד לעובדי מועצה הוא לרכישת הבגדים במקום הספקת ביגוד לעובדי רשויות מקומיות בפועל על ידי המעסיק. במקרים רבים העירייה או המועצה בוחרים לספק גם הדפסת חולצות לעבודה.

על בגדים לעובדי ניקיון

ביגוד לעובדי ניקיון מסופקים, או באמצעות שוברים שהעובד מקבל על מנת שיקנה בעצמו או ישירות מהמעסיק. בנוסף במשכורת של העובד נכלל רכיב שכר המכונה ביגוד לעובדי ניקיון. עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם, נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בהתאם לתקנות הבטיחות ובכל עת.

הדפסה על בגדי עבודה עם חברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים הדפסה בגדי עבודה או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי הדפסה על בגדי עבודה, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות הדפסה בגדי עבודה עם לוגו. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחומים כולל כוחות הביטחון וההצלה.