ביגוד לעסקים

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

מה חשוב להבין לגבי ביגוד לעסקים

ישנו צו הרחבה לגבי עובדים ברשתות שיווק מזון שמחייבים מתן ביגוד לעסקים לעובדים. צו ההרחבה קובע כי החל מהשנה הרביעית בעבודה, העובד מקבל במועד שיקבע המעסיק. תשלום לביגוד אחת לשנה. ביגוד לעסקים לרשתות המזון רלוונטי לכל רשת אזורית או ארצית, שמפעילה שתי חנויות ומעלה ומוכרות בהם מזון. הצו לא חל על מועסקים בחוזה אישי מדרגת מנהלי סניפים.

עובדי עירייה ומועצה

בעלי תפקידים מסוימים במקצועות שונים בשירות המדינה והמועצות המקומיות זכאים לקבל ביגוד לעובדי מועצה. בחלק מהמקרים, קצובת ביגוד לעובדי רשויות מקומיות, נעשית באמצעות תשלום שנתי שנוסף למשכורת חודש יולי. התשלום עבור ביגוד לעובדי מועצה הוא לרכישת הבגדים במקום הספקת ביגוד לעובדי רשויות מקומיות בפועל על ידי המעסיק. סכומי הקצובה מפורסמים באתר החשב הכללי.

עובדי מטבח

אם אתם עובדים במטבח בתור טבחים, שפים, עובדי פס או קונדיטורים אתם נדרשים לרוב ללבוש ביגוד לעובדי מטבח מקצועיים. ביגוד לעסקים עבור ביגוד לעובדי מטבח צריכים להיות מחומרי גלם איכותיים ועמידים שישמרו על בטיחות ונוחות של העובד, לצד שמירה על רמת ייצוגיות גבוהה. עובדי מטבח רבים מוצאים שהשילוב הטוב והנוח ביותר, הוא של פוליאסטר וכותנה. הכותנה האוורירית נוחה לעבודה מאומצת במטבח החם והפוליאסטר מחזיק מעמד, גם לאחר שימוש אינטנסיבי וכביסות רבות.

בגדים לעובדי ניקיון

ביגוד לעובדי ניקיון מסופקים, או באמצעות שוברים שהעובד מקבל על מנת שיקנה בעצמו או ישירות מהמעסיק. בנוסף במשכורת של העובד נכלל רכיב שכר המכונה ביגוד לעובדי ניקיון. עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם, נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בהתאם לתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד, מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. אסור לגלגל את העלויות לבגדי העבודה על העובדים והבגדים נחשבים לבלויים לאחר שימוש בהם במשך שנה.

ביגוד לעסקים מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים ביגוד לעסקים, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות בגדי עבודה לאחיות. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחובים כולל כוחות הביטחון וההצלה.