בגדי עבודה מעכבי בעירה

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

על בגדי עבודה מעכבי בעירה

בגדי עבודה מעכבי בעירה נדרשים עבור עובדים מקצועיים בקווי יצור, כחות כיבוי והצלה ועוד. את בגדי עבודה מעכבי בעירה יש להתאים לסביבת העובד ולצרכיו. בין השאר ניתן למצוא, סרבל מעכב בעירה, חולצות מעכבות בעירה, סרבל חסין אש ועוד.

תעשיית המתכת

לעובדים בתעשיית המתכת, צו הרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה המתאימים לאופי עבודתו, כולל בגדי עבודה תקניים ונעלי עבודה וגרביים המיועדים לעבודה בלבד. רבים בוחרים לשם כך לקנות בגדי עבודה חסיני אש ממפעל ייצור מקומי כאן בישראל כמו סריגי ירושלים.

בגדים לעובדי מטבח

אם אתם עובדים במטבח בתור טבחים, שפים, עובדי פס או קונדיטורים אתם נדרשים לרוב ללבוש בגדי עבודה תקניים. ביגוד לעסקים עבור ביגוד לעובדי מטבח צריכים להיות מחומרי גלם איכותיים ועמידים שישמרו על בטיחות ונוחות של העובד, לצד שמירה על רמת ייצוגיות גבוהה. עובדי מטבח רבים מוצאים שהשילוב הטוב והנוח ביותר, הוא של פוליאסטר וכותנה. הכותנה האוורירית נוחה לעבודה מאומצת במטבח החם והפוליאסטר מחזיק מעמד, גם לאחר שימוש אינטנסיבי וכביסות רבות.

בגדים לעובדי ניקיון

ביגוד לעובדי ניקיון מסופקים, או באמצעות שוברים שהעובד מקבל על מנת שיקנה בעצמו או ישירות מהמעסיק. בנוסף במשכורת של העובד נכלל רכיב שכר המכונה ביגוד לעובדי ניקיון. עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם, נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בהתאם לתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד, מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. אסור לגלגל את העלויות לבגדי העבודה על העובדים והבגדים נחשבים לבלויים לאחר שימוש בהם במשך שנה.

בגדי עבודה מעכבי בעירה מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים נעלי עבודה אלגנטיות או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי יצור גרבי עבודה, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות בגדי עבודה מעכבי בעירה. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחובים כולל כוחות הביטחון וההצלה. חברת Newform מתמחה בייצור ביגוד מעכב בעירה, ביגוד לסביבת עבודה בגז טבעי, וכן ביגוד לחדרים נקיים, מדים לחיל האוויר, מדים לצה”ל,. עוד מתוצרת חברת Newform בגדי עבודה לחורף, מדים לבתי חולים, ביגוד למטבחים, נעלי בטיחות לעבודה ועוד.