בגדי עבודה ונעליים

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

מה כדאי  לדעת על בגדי עבודה ונעליים

לעובדים רבים שעובדים במגוון תפקידים יש זכאות עבור בגדי עבודה ונעליים מכוח צו הרחבה, הסכמי עבודה או תקנות הבטיחות של הענף. בקרב עובדי מדינה, לרוב מדובר על תקצוב עבור בגדי עבודה ונעליים, שהעובדים נדרשים לקנות בעצמם. עבור עובדי קבלן במקרים רבים בגדי עבודה ונעליים יסופקו ישירות מהמעסיק.

מה המעסיקים מחויבים בחוק ובתקנות

לעבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. אסור לגלגל את העלויות לבגדי העבודה על העובדים והבגדים נחשבים לבלויים לאחר שנעשה בהם שימוש במשך שנה. לאחר מכן לא ניתן לנכות אותם משכר העובד בסיום תפקידו. לעובדים בתעשיית המתכת, צו ההרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה המתאימים לאופי עבודתו, כולל נעלי עבודה גבוהות וגרביים המיועדים לעבודה בלבד. רבים בוחרים לשם כך לקנות ממפעל ייצור נעלי עבודה דגם בלנסטון. מעסיקים רבים אף קונים במרוכז, נעלי עבודה במבצע על מנת להפחית את העלויות.

בגדים עבור עובדים בשמירה, אבטחה, תחזוקה וניקיון

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה זולים רלוונטי לעובדים רבים. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ניתן למנות, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה. הזכאות עבור בגדי עבודה נחשבת כזכות נלווית. זכויות נלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, גם אם עובד שזכאי לקבל נעלי עבודה גבוהות ובגדי עבודה, במידה ולא קיבל אותם מהמעסיק הוא אינו יכול לקבל את שווים בכסף.

בגדי עבודה ונעליים מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים נעלי עבודה במבצע או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי מגוון בגדי עבודה זולים, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות ייצור נעלי עבודה דגם בלנסטון. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחובים כולל כוחות הביטחון וההצלה.