בגדי עבודה והנעלה

[ שיווק ומכירה ללקוחות עסקיים בלבד]

כל מה שרצית לדעת על בגדי עבודה והנעלה

לעובדים רבים שעובדים במגוון תפקידים, יש זכאות עבור בגדי עבודה והנעלה מכוח צו הרחבה, הסכמי עבודה או תקנות הבטיחות של הענף. עבור עובדי מדינה לרוב מדובר, על תקצוב עבור בגדי עבודה והנעלה, שהעובדים נדרשים לקנות בעצמם. עבור עובדי קבלן במקרים רבים, בגדי עבודה והנעלה יסופקו על ידי המעסיק.

מגוון מגזרים

הצורך לספק לעובדים בגדי עבודה ירושלים רלוונטי לעובדים רבים בבירה. בין שאר המגזרים שנדרשים ללבוש בגדי עבודה ייצוגים ניתן למנות את, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי אולמות וגני אירועים, עובדי חברות תחזוקה וניקיון ועובדים מסוימים בשירות המדינה. הזכאות עבור בגדי עבודה ירושלים או כל מקום אחר נחשבת כזכות נלווית. זכויות מלוות אינן ניתנות לפדיון במועד סיום יחסי העבודה. בדרך כלל, אם עובד שזכאי לקבל בגדי עבודה ייצוגים, לא קיבל אותם מהמעסיק, הוא לא יכול לקבל את שווים בכסף. עובדי קבלן שקיבלו מהמעסיק בגדי עבודה ייצוגים ולא החזירו אותם עם סיום עבודתם בחברה, ניתן לנכות את שווים משכרו החודשי האחרון של העובד.

בטיחות ותקנים

עבור עובדי חברות ניקיון ותחזוקה, מעסיקים מחויבים לספק על חשבונם, נעלי בטיחות תקינות ככל הנדרש בתקנות הבטיחות ובכל עת. מבחינת ביגוד, מדי שנה חייבים המעסיקים לספק לכל עובד שני סטים מלאים של בגדי עבודה, שכוללים מכנסי עבודה וחולצה או מקטורן. אסור לגלגל את העלויות לבגדי העבודה על העובדים והבגדים נחשבים לבלויים, לאחר שימוש בהם במשך שנה ולאחר מכן לא ניתן לנכות אותם משכר העובד בסיום תפקידו. לעובדים בתעשיית המתכת, צו ההרחבה קובע כי העובד זכאי לבגדי עבודה מתאימים לאופי עבודתו, כולל גרביים ונעליים המיועדים לעבודה בלבד. במצבים מסוימים, המעסיק נדרש לספק לעובדים גם כפפות ובגדי מגן.

בגדי עבודה והנעלה מחברה ישראלית וותיקה ואיכותית

אם אתם מחפשים בגדי עבודה והנעלה או שאתם מעוניינים במידע נוסף לגבי בגדי עבודה לאחיות, כדאי לכם להכיר את חברת סריגי ירושלים. החברה נחשבת לאחת מהמובילות בשוק הישראלי בייצור ושיווק של בגדי עבודה, מדים והנעלה. סריגי ירושלים פועלת זה ארבעה עשורים בתחום הביגוד לעובדים, לרבות בגדי עבודה לאחיות. החברה גאה לשווק תוצרת כחול לבן עבור עובדים מקצועיים במגוון תחומים כולל עבור, כוחות הביטחון וההצלה.